Yeni iPhone Modellerinden Yeni Detaylar!

Apple tarafından 2019 yılı içerisinde üç yeni İPhone modeli tanıtılması bekleniyor. Aktarılan raporlar doğrultusunda anlayabileceğimiz üzere, bu yıl içerisinde çıkacak olan 2019 İPhone modelleri özellikleri ile herkesi büyük şaşırtacağı tahmin ediliyor.

Bu zamana kadar yapmış olduğu isabetli tahminleri ile ünlenen Apple analisti Ming-Chi Kuo geçtiğimiz yıl paylaşmış olduğu rapor ile birlikte yeni İPhone modelleri hakkında önemli bir iddiada bulundu.

Ming-Chu Kuo‘nun paylaşmış olduğu raporuna göre Apple‘ın bu yıl içersinde Eylül ayında lanse edeceği yeni akıllı telefonlarında kullanıcılarına yepyeni bir anten teknolojisi sunmaya hazırlanıyor.

Kuo, hazırlamış olduğu rapor ile birlikte 2019 İPhone modellerinde iki kat LCP anteni ve dört adet MPI anten bulunacak. Böylece İPhone XR ve İPhone XS modellerinde karşımıza çıkan anten yapısı tamamen değiştirilecek.

Yeni nesil modellerde ki MPI antenleri için 5 farklı tedarikçi ile anlaştığı iddia edilen Apple’ın söz konusu olan bu değişikliğin internet ve 5G performansına olumsuz yönden herhangi bir etkisi olmayacağı da belirtiliyor.

Tabi, yeni nesil İPhone serisinin tanıtılmasına yaklaşık 4 ay olduğu için bu cihazlar için net bir şey söylemek mümkün değil. Henüz detayları bilinmeyen Apple A13’den güç alacak olan yeni İPhone modellerinde Face ID konusunda büyük bir gelişmeye imza atılması bekleniyor. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından aktarabilirsiniz.

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish
%d blogcu bunu beğendi:
Araç çubuğuna atla