Samsung’un 2019’da Tanıttığı En İyi Modelleri

Samsung’un 2019 yılında en iyi akıllı telefonları üzerinde açıklama yapıyoruz. Antutu, Dxomark ve diğer test sonuçları sonucunda belirlediğimiz en iyi akıllı telefon modeli hangisi olmuştur sizce?

Samsung 2019 yılının başlarında Galaxy S serisini tanıttı. Bu akıllı telefon serisi 3 farklı modeli içeriyor. Bunlar Galaxy S10e, Galaxy S10, ve Galaxy S10 Plus modelleri oldu. 3 farklı telefonda tasarım olarak birbirine benzese de pek çok farklı özelliğe sahipler.

Samsung’un bu serisi bildiğiniz gibi Galaxy Note serisi ile beraber amiral gemisi modellerini içeriyor. Fakat Samsung, Note serisinin yeni modelini Eylül ayında tanıtacağı için şimdilik Samsung’un en iyi modelleri S serileri oluyor.

Galaxy S10e’nin fiyatları 5.500 TL ile S serisi akıllı telefonların en ucuzu. Galaxy S10 modeli 6.600 TL fiyat etiketine sahip ve Plus modeli ile özellikleri nerdeyse aynı. Galaxy S10 Plus modeli 7.500 TL fiyata satışa sunuldu.

(Buraya cihazların fotoğraflarını koy)

Samsung’un 2019 yılında tanıttığı ve tüm yılı lider olarak tamamlayacağı en iyi akıllı telefonu Galaxy S10 Plus’tır.

Galaxy S10 Plus’ın diğer modellere göre özellik yönünden bir kaç artışından bahsedelim. Çift ön kamera, 6.4″ ekran, ve 4100 mAh batarya. Bunun dışında tüm özellikleri Galaxy S10 ile aynı ve aralarında yaklaşık 900 TL fiyat farkı bulunuyor.

Bu modellerin dışında iki farklı model daha var. Birincisi Galaxy S10 5G modeli ve henüz satışa çıkmadı. Mayıs ayında satışa çıkması bekleniyor ve normal S10 serisinden tek farkı 5G destekliyor olması. ( Henüz ülkemizde bu yıl kullanılmayacağı için sıralamaya giremiyor)

Bir diğer model ise Samsung’un katlanabilir akıllı telefon modeli Galaxy Fold. Bu telefonunda tanıtımı yapılarak satışa sunuldu.

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish
%d blogcu bunu beğendi:
Araç çubuğuna atla