Japon Devi Honda 118 Bin Adet Aracını Servislere Geri Çağırdı

Türkiye’de büyük ilgi gören otomobiller arasında bulunan, Japon markası olan Honda 13.10.2018 yılında yeni otomobili Honda CR-V Türkiye’de satışa sunulmuştu. Otomobil tutkunları aracın satışa sunulmasının ardından aracı yakından takip ederken, 2019 Honda CR-V özellikleri ve Türkiye’de satış fiyatları ne kadar? gibi soruları da soruyordu. İşte 2019 Honda CR-V ile ilgili detaylar…

Honda’nın Bu Segmentte Aracı Dünya Birinciliğinde…

Honda’nın yeni CR-V lansmanı için düzenlenen genel basın toplantısında Honda Türkiye’nin başkanı Takuya Tsumura, dünya genelinde 10 milyon adede yakın CR-V’nin yapılışta olduğunu ve CR-V modelinin bu sayıyla bu segmentte dünya birinciliğini yakalayan model olduğunu söylemişti.

Honda Türkiye’de Fabrika Üretiminde Avrupa’nın 2. Üretim Üssü

Takuya Tsumura, “Honda, dünyanın en büyük motor üreticisi konumunda. Türkiye’de 21 yıldır üretim yapmaktayız ve şuan Türkiye fabrikası Avrupa’nın 2.üretim üssü olarak faaliyetlerini devam ettiriyor.” ifadelerini kullanmıştı.

Japon Devi Honda 118 Bin Adet Aracını Servislere Geri Çağırdı

Honda, ABD’de sattığı 2019 model Honda CR-V modelinde ki 118 bin adet aracı servislere geri çağırdı. Ani hava yastığı açılmasından dolayı 3 yaralanma olayı gerçekleşti. Bu yaralanmalarda Honda araçlarını servise geri çağırdı. Yapılan açıklamaya göre CR-V segmenti araçların servislere geri çağrılması kararı, 6 olayda sürücü hava yastığının herhangi bir kaza olmaksızın kendiliğinden açılması sonrasında verildi.

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish
%d blogcu bunu beğendi:
Araç çubuğuna atla