İngiltere’den İlginç Açıklama !! Biz Hala Kararımızı Vermedik …

İngiltere de , Huawei tarafından daha önce açıklanması beklenen 5G internet altyapısı için varılan anlaşmanın bozulup bozulmayacağı hakkında , Birleşik Kırallık Devlet Güvenlik Bakanı Ben Wallace ; Şuan net bir sonuç yok ve hükümet , 5G teknolojinin Huawei tarafından kullanılıp kullanılmayacağı hakkında daha karar vermedi.

DHA haberine göre , BBC radyosuna konuşan Ben Wallace ” Londranın tüm tarafları ile görüşme yapıldıktan sonra , gerekli açıklamanın yapılacağını belirtti. ‘‘ Hala müteffikleri (Abd , Yeni Zellanda , Kanada , Avustralya , Birleşik Krallık’dan oluşan FEVY (five eyes ) ortaklığı ) ile görüştüklerini , kararın hala verilmediğini belirtti .

Reuthers , Trump’ın özellikle bu ülkelere , Huawei ile herhangi bir ortaklığın yapılmamasını isteyeceğini belirtti. https://www.gazalist.com/teknoloji-teknoloji/huaweinin-en-iyi-cikis-yakaladigi-cihazi-p30-pro-ozellikleri/ bu yazımızda Huawei’in pek aldırış etmediği ve üretimine devam edeceğini dünyaya göstermek istiyor.

Bu görüşmeler devam ederken https://www.gazalist.com/teknoloji-teknoloji/huaweiden-rest-ben-kendim-de-yaparim/ bu yazımızda Huawei resti çekti !!!

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish
%d blogcu bunu beğendi:
Araç çubuğuna atla