Fatih Terim Galatasaray’la 5 Yıl Daha Devam Edecek

Galatasaray Kulübü bu yıl 22. şampiyonluğunu büyük bir coşkuyla kutladı. Şampiyonluğun ardından Fatih Terim Galatasaray’la 5 yıl daha sözleşme imzaladı.

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim sözleşmesini 5 yıl daha uzattı. Türk Telekom Stadı’nda düzenlenen 22. şampiyonluk kutlamasında kürsüye geçen başkan Mustafa Cengiz sarı-kırmızılı taraftara Fatih Terim ile uzatılmış olan 5 yıllık sözleşmenin müjdesini verdi.

”5. Yıldızın Eksik Olan Kanatlarını Dolduracağız”

Başkan Mustafa Cengiz kürsüye çıktından sonra yaptığı konuşmada, ”Bugün burada milyonlarca taraftarımızın ve seyircimizin huzurunda daha önce yüreklere atılmış imzayı kağıda dökmek istiyorum. Türk futbolunun 1 numarası sevgili Fatih Terim ile burada, sizlerin şahitliğinizde 5 yıllık imza atacağız. Bu 5 yıllık sürede, 5. yıldızın eksik olan kanatlarını dolduracağız.” ifadelerini kullandı.

Son Dakika! Fatih Terim 5 Yıl Daha Galatasaray'da

Fatih Terim 5 Yıllık İmzayı Attı

Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz’in konuşmasının ardından Fatih Terim ile 5 yıllık sözleşme imzaladı.

Gerçekleşen bu 5 yıllık sözleşme tüm sarı-kırmızı taraftarlarını memnun bırakarak coşku ile karşılandı. Galatasaray Fatih Terim’in yapmış olduğu bu sözleşme sonrasında eksik olan 5. yıldızın alınabilmesi için tüm gücüyle mücadeleye devam edileceği kesin,taraftarlar imparatorun ve Galatasaray kulübünün her zaman arkasında.

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish
%d blogcu bunu beğendi:
Araç çubuğuna atla